Палата з санвузлом і душовою кабіною, нові меблі, телевізори: у ковельській лікарні після капремонту відкрили травматологічне відділення ФОТО

У ЦРЛ Ковельського МТМО після капітального ремонту відкрили адміністративну частину травматологічного відділення.

Як розповів головний лікар Олег Самчук, вперше медичний заклад отримав фінансування на це з державного бюджету — 500 тисяч гривень. Половину грошей пішло на ремонт хірургії, іншу спрямували на травматологічне відділення. Аби виконати роботи тут в повному обсязі, таку ж суму було додано з міського бюджету та використано кошти МТМО. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Міський голова Олег Кіндер привітав колектив з новорічно-різдвяними святами. Він зауважив: “Приємно, що так починається рік, що такі зміни відбуваються в медичному закладі. І традиція зустрічей з подібних приводів, сподіваюсь, матиме продовження надалі”.

Завідуючий відділенням Ігор Рибак провів екскурсію і показав, що на сьогодні вдалось зробити. А це — дві палати для хворих. Там уже встановлено зручні меблі, телевізори. Одна з них має власний санвузол з душовою кабіною. Крім того, по-новому тепер виглядають кабінети медперсоналу, ординаторська, коридор.

Старша медична сестра Тетяна Лайтар розповідає, що і колектив теж долучився до важливої справи: “Власними силами провели демонтаж. Хороша працювала тут бригада будівельників. Задоволені їх професійним підходом. Все ми робили з душею, аби пацієнтам було у нас було затишно, по-домашньому комфортно і це сприяло їх швидшому одужанню”.

Головний лікар Олег Самчук проанонсував, що наступною урочистою подією у закладі стане відкриття кабінету МРТ.


#КовельськеМТМО

У пологовому будинку Ковеля відкрили оновлений операційний блок

У пологовому будинку Ковеля відкрили оновлений операційний блок
На його капітальний ремонт було спрямовано 200 тисяч гривень з міського бюджету та 150 тисяч — коштів Ковельського МТМО.

Народний депутат назвав лікарню у Ковелі найкращою в Україні

Народний депутат назвав лікарню у Ковелі найкращою в Україні
У рамках візиту відбулась зустріч Олега Березюка з міським головою Олегом Кіндером та головним лікарем Ковельського МТМО Олегом Самчуком.

Кількість пацієнтів, з якими лікар може укласти декларації, збільшено

Кількість пацієнтів, з якими лікар може укласти декларації, збільшено
Ковельське МТМО повідомляє, що відтепер усі сімейні лікарі, терапевти та педіатри Ковеля і району мають по 100-200 вільних місць для підписання декларацій.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: