Розпочав роботу новий сайт UA: ВОЛИНЬ

Розпочав роботу новий сайт UA: ВОЛИНЬ: vo.suspilne.media. Повідомляє прес-служба Суспільного.

На новому сайті є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти й ведучих та вкладка “Онлайн”, де можна дивитися програми телеканалів наживо.

Окремий розділ цифрової платформи vo.suspilne.media/news присвячений новинам регіону. Інформаційна служба телеканалу працює над оперативним наповненням новинної стрічки нового сайту. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом телеканалу або ж подати пропозицію про співпрацю зі Суспільним мовленням. Працює і мобільна версія нового сайту.

У майбутньму на сайті з’являться ще й розділи з регіональними проектами «UA: Українське радіо Луцьк».

«Вважаю, ми маємо справжній прорив стосовно виходу Волинської філії на діджитал-платформи. Адже рік тому ми починали майже з нуля. Щодня зростає кількість фоловерів наших сторінок у соцмережах, ми налагодили контакт з глядачем і слухачем, який віддає перевагу інтернету. Наступного року плануємо потужно просувати новий сайт, над цим уже працює команда UA: Волинь, причому долучаються усі, відточується співпраця творчих підрозділів щодо оперативного розміщення матеріалів на сайті, і я вдячний своїм колегам за ініціативність і зацікавленість в кінцевому результаті», - зазначає продюсер Волинської філії Суспільного Костянтин Лоцман.


#СуспільнеМовлення

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Смарт ТВ та T2 приставки від магазину комп'ютерної техніки "Компас" у Ковелі

Смарт ТВ та T2 приставки від магазину комп'ютерної техніки "Компас" у Ковелі
У Вас досі телевізор без цифрового телебачення T2 або Смарт ТВ? Тоді завітайте у Торговий дім "Бульвар" та придбайте приставку, яка допоможе трансформувати та значно розширити функціонал Вашого телевізора.