Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах

Починаючи з 2016 року, в Сухопутних військах Збройних Сил України (на території Ковельщини зокрема) започатковано та впроваджено заходи підготовки військовозобов’язаних, приписаних до військових частин – підрозділів територіальної оборони на добровільній безоплатній основі.

Впродовж 2018 року в рамках проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» підготовлено понад 150 військовозобов’язаних, - повідомляє заступник військового комісара з територіальної оборони Ковельського ОМВК Ігор Горпинко.

У першу суботу жовтня в Україні відзначали День бійця територіальної оборони, відтак, 6 жовтня 2018 року цей день відзначили вперше і на Волині. На базі стрільбища військової частини А-1008 міста Володимира-Волинського зібрались команди підрозділів територіальної оборони краю. За результатами змагань перше місце у вогневій підготовці посіла команда Ковельщини.

Для популяризації питань територіальної оборони, залучення до її проведення патріотично налаштованого населення та спрямування громадських об’єднань в інтересах підготовки територіальної оборони держави, щомісяця під керівництвом військового комісаріату проводиться «День бійця територіальної оборони».

Один раз у три місяці військовозобов’язані відпрацьовують стрільбу з автомата, РПГ, кулемета та виконують вправу бойовою гранатою під пильним наглядом інструкторів на полігоні військової частини, покращують свої навички військовозобов’язані з вогневої, тактичної, інженерної та медичної підготовки.

Та все ж основна частина тренувань – це захист стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах, виконання завдань з призначенням.

“Такий тип військ необхідний аби стримувати ворога на території, де не ведуться активні бойові дії, тому вважаю, що тут, на Заході країни, де не ведуться бойові дії, важливо бути підготовленим до різного роду розгортання бойових дій. У 2019 році і далі будуть проводитись заходи «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня», а також зборові заходи з військовозобов’язаними, приписаними до підрозділів територіальної оборони, щоб наші хлопці могли впевнено стояти на варті нашого краю,“ - переконаний Ігор Горпинко, заступник військового комісара з територіальної оборони Ковельського ОМВК.

У разі зацікавленості службою у військовому резерві в підрозділах територіальної оборони, Ковельський об’єднаний міський військовий комісаріат надасть всю необхідну інформацію з цього питання.


#ВійськовіНавчання #ВійськоваСлужба #ВійськоваПідготовка

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У зв'язку з несприятливими погодними умовами навчання авіації на Ковельщині перенесені

У зв'язку з несприятливими погодними умовами навчання авіації на Ковельщині перенесені
Застосування авіаційних засобів ураження та випробування керованих ракет класу “Повітря-Земля” відбудеться 30-31 жовтня. Цивільному населенню нагадують про небезпеку.