Команда міста Ковеля та Ковельського району посіла перше місце у вогневій підготовці


На Волині вперше відзначили День бійця територіальної оборони - з нагоди свята влаштували "вогневі" змагання на стрільбищі військової частини. Заходи відбулися 6 жовтня у Володимирі-Волинському.

Розпочали дійство із "офіціозу" - вітальної частини. На полігоні зібралося чимало "військових" начальників - військові комісари із районів, які відповідальні за тероборону, а також представники райдержадміністрацій. Вітав учасників стрільб військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик.

За його словами, територіальна оборона Волині до 2014 року була скоріше "паперовою роботою". Однак того ж року у регіоні сформували перший тербат "Волинь", а у 2015 році вже нараховувалося 49 загонів територіальної оборони кількістю 260 чоловік, 18 рот охорони військових комісаріатів і 1 стрілецький батальйон.

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко також приєднався до вітань. Він був одним із ініціаторів святкування Дня територіальної оборони минулоріч на Київщині.

Після офіційної частини бійці перейшли до більш практичних занять - змагалися у вправності стрільби. Представники команд почергово вправлялись у стрільбі зі зброї, а саме автомата Калашникова модернізованого, кулемета Калашникова та пістолета Макарова.

За результатами змагань І місце у вогневій підготовці посіла команда міста Ковеля та Ковельського району. Перехідним вимпелем «Кращому підрозділу територіальної оборони Волинської області» за підсумками 2018 навчального року нагородили роту охорони Луцького об’єднаного міського військового комісаріату.

Маневицький районний військовий комісаріат завоював перехідний кубок «Кращому військовому комісаріату Волинської області з питань організації та підготовки підрозділів територіальної оборони» за підсумками 2018 року.

Зрештою, учасники дійства частувалися кулішем та слухали виступи художніх колективів.


Джерело - ВолиньPost


#ВійськоваСлужба #ДопомогаАТО #ОлександрКалюжний #ВійськовіНавчання

Призов-2018: що потрібно знати призовникам про проходження строкової військової служби?

Призов-2018: що потрібно знати призовникам про проходження строкової військової служби?
Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку з військкомату, зобов’язані прибути до призовної дільниці у зазначений термін.

1 жовтня розпочався осінній призов на строкову військову службу

1 жовтня розпочався осінній призов на строкову військову службу
У рамках призовної кампанії Збройні Сили України поповнять близько сотні ковельчан віком від 20 до 27 років, - військовий комісар Ковельського військкомату Сергій Гладун.

Представники Громадського формування "БУГ" навчають підрозділи тероборони

Представники Громадського формування "БУГ" навчають підрозділи тероборони
На полігоні в м. Володимирі-Волинському тривають збори з оперативним резервом, військовозобов’язаними ІІ черги. Репортаж з військових навчань.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: