1 жовтня розпочався осінній призов на строкову військову службу

1 жовтня розпочався осінній призов 2018 року на строкову військову службу до лав Української Армії. Цього року згідно Указу Президента України Петра Порошенка терміни його проведення продовжено до 31 грудня 2018 року.

Цієї осені у рамках призовної кампанії Збройні Сили поповнять близько сотні ковельчан віком від 20 до 27 років.

Як повідомив військовий комісар Ковельського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гладун, оповіщенням призовників займаються працівники комунальних підприємств.

Є у Ковелі чимало осіб, котрі ухиляються від проходження служби. Вони перебувають у розшуку. Нині цим питання займаються правоохоронні органи.

Українським законодавством передбачена відповідальність за порушення військовозобов'язаними чи призовниками правил військового обліку, неявку на виклик до військового комісаріату без поважних причин, порушення законодавства про мобілізацію та інше. На порушників закону накладається штраф або ж вони несуть кримінальну відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу з обмеженням волі від двох до п'яти років.

Юнаки, які особисто заявили про неможливість проходження строкової служби, як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням, можуть проходити альтернативну (невійськову) службу. Вони направляються на підприємства, в установи, організації, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством.#ВійськоваСлужба

Представники Громадського формування "БУГ" навчають підрозділи тероборони

Представники Громадського формування "БУГ" навчають підрозділи тероборони
На полігоні в м. Володимирі-Волинському тривають збори з оперативним резервом, військовозобов’язаними ІІ черги. Репортаж з військових навчань.

Ковельчан до служби в армії агітував зведений оркестр військових частин ФОТО

Ковельчан до служби в армії агітував зведений оркестр військових частин ФОТО
Разом із майстрами духової музики співали Надія Козій та заслужений артист України Адам Горбатюк, а також солісти військових оркестрів.

Повідомили про місце і час проведення концерту зведеного військового оркестру силових структур у Ковелі

Повідомили про місце і час проведення концерту зведеного військового оркестру силових структур у Ковелі
Концертна програма відбудеться 14 червня на бульварі Лесі Українки біля міського фонтану. Початок о 17.00.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: