Свята закінчилися: у Ковелі демонтували новорічні прикраси з ялинки та вимкнули святкову ілюмінацію

Як повідомив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, у Ковелі працівники комунального підприємства «Добробут» демонтували новорічну ілюмінацію та прикраси з головної ялинки, яка тішила ковельчан своїми вогнями з Дня святого Миколая.

Цього року усі елементи гірлянди вціліли. Нагадаємо, що під час минулорічних свят зловмисники пошкодили ілюмінацію, викравши одну з конструкцій. Через це була пошкоджена загальна система підсвічування.

Андрій Стернічук також зауважив, що наразі вимкнули святкову ілюмінацію, яку змонтували наприкінці минулого року на електроопорах в центральній частині міста. Тож віднині вона не світитиме щовечора. Її вмикатимуть лише у святкові дні.


#Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З 16 січня у мікрорайоні вулиць Володимирська-40 років Перемоги сміттєвози не їздять за графіком

З 16 січня у мікрорайоні вулиць Володимирська-40 років Перемоги сміттєвози не їздять за графіком
Там встановили контейнери для роздільного збору сміття. Проте, не всі добросовісно віднеслись до нововведення, викидаючи у баки відходи не за призначенням, або ж лишаючи їх поблизу майданчиків.

Торік на електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua» надійшло 4 звернення про стихійні сміттєзвалища на території Ковеля

Торік на електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua» надійшло 4 звернення про стихійні сміттєзвалища на території  Ковеля
Моніторинг звернень проводить управління екології та природних ресурсів, яке надає інформацію органам місцевої влади з метою ліквідації сміттєзвалищ.