У Ковелі готують майданчики для контейнерів з роздільного збору сміття

У Ковелі триває підготовка майданчиків, на яких буде встановлено спеціальні контейнери для сміття. Розпочати впровадження системи сортування твердих побутових відходів вирішили в одному з найбільш заселених мікрорайонів міста — вул. Володимирська-40 років Перемоги.

Наразі працівниками РЖКП №2, згідно погодженої схеми санітарного очищення міста, готується п'ять майданчиків поблизу прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків за адресами: Володимирська, 81; Володимирська, 89; між будинками 40-років Перемоги 15,17,20; 40 років Перемоги,3 (в районі супермаркету “Вопак”) та Володимирська, 91а (поруч з ПТМ “Ковельтепло”).

Контейнери будуть розраховані на сортування скла, паперу, пластику та інших (органічних) відходів.

Майданчики матимуть огорожу з трьох сторін та дах і будуть доступними для мешканців міста цілодобово. Тож зникне потреба викидати сміття за графіком.

Як повідомила начальник РЖКП №2 Наталія Гейко, в міру наповнення баків (контейнерів) відбуватиметься вивіз сміття, зокрема і сортованого, яке доставлятимуть на переробні підприємства (згідно укладених договорів). Встановити контейнери планують наступного тижня.

Наталія Гейко зауважує, що позитивного результату вдасться досягти тоді, коли ковельчани почнуть відповідально ставитися до сортування сміття. Адже роздільний збір відходів треба проводити удома та викидати їх у контейнери лише призначенням. Крім того, варто наголосити, щоб самі мешканці берегли майно громади, не псували огорожу та не залишали побутові відходи поруч з баками. Для цього треба вести просвітницьку роботу серед населення, аби громадяни пам'ятали про ефективність використання вторинної сировини, дбали про довкілля та чистоту в місті.


#СортуванняСміття #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі підписали освітній екологічний проект “Україна без сміття”, який буде реалізовано у міській гімназії та ЗОШ №10

У Ковелі підписали освітній екологічний проект “Україна без сміття”, який буде реалізовано у міській гімназії та ЗОШ №10
Учні збиратимуть вторсировину у спеціальні контейнери, здаватимуть на переробку та отримуватимуть за це кошти, які заклад освіти зможе використати на власні потреби.

Водоканал хоче ініціювати встановлення сміттєвих баків біля будинків у Ковелі

Водоканал хоче ініціювати встановлення сміттєвих баків біля будинків у Ковелі
Адміністрація УВКГ вважає, що люди викидають сміття в каналізацію, бо не усіх влаштовує графік сміттєвозів. В міській раді кажуть, що контейнери будуть, але після впровадження системи роздільного збору побутових відходів.