Бій за участю ковельського кікбоксера Романа Кухти визнано найвидовищнішим

Минулими вихідними, 19-20 січня 2019 року, у Житомирі відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO «ТРЕТЯ УКРАЇНА», присвячений 100-річчю створення Директорії Української Народної Республіки — найвищого органу державної влади відродженої УНР.

Тренерською радою та суддівською бригадою найвидовищнішим боєм було визнано фінал вагової категорії до 60 кг серед старших юніорів у розділі К-1 між Кухтою Романом (місто Ковель, тренер Тимофєєв Віталій) та Орлом Владиславом (місто Рівне, тренер Кроль Роман).

Захід проводився з метою відбору кращих кікбоксерів області для участі у чемпіонатах України з кікбоксингу WAKO серед юнаків, юніорів та дорослих 2019 року та патріотичного виховання молоді. У змаганнях брали участь 140 бійців з міст Житомира, Бердичева, Коростеня, Радомишля, Києва, Рівного та Ковеля Волинської області.

Крім того, під час проведення чемпіонату представниками військово-історичного клубу "Повстанець" та Житомирською федерацією кікбоксингу була проведена бесіда-лекція про події 100-річної давнини. На якій кікбоксерам та їх батькам розказали про діяльність Директорії УНР, її боротьбу з більшовиками, назвали героїв Дієвої армії УНР, ознайомили з одностроями та зброєю тих часів.

Джерела:
Спортивний Житомир
Сторінка Volyn Wako у Фейсбук


#Кікбоксинг

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельського кікбоксера Романа Кухту визнали переможецем у номінації "Найкраща техніко-тактична підготовка"

Ковельського кікбоксера Романа Кухту визнали переможецем у номінації "Найкраща техніко-тактична підготовка"
Переможцем у надважкій категорії став Владислав Сільчук, а бій за участю ковельчанина Яна Варакіна визнали кращим у номінації "Найвидовищний поєдинок" чемпіонату з кікбоксингу ВАКО.