Ковельського кікбоксера Романа Кухту визнали переможецем у номінації "Найкраща техніко-тактична підготовка"

З 27 по 28 жовтня 2018 року в приміщенні Волинського боксерського клубу олімпійського резерву відбувся відкритий чемпіонат міста Луцька з кікбоксингу ВАКО. Змагалися спортсмени з Ковеля, Любешова, Нововолинська та Луцька.

Вихованці Комплексної ДЮСШ імені Є. Кондратовича показали високі результати.

Як повідомив президент Федерації кікбоксингу ВАКО Волинської області, майстер спорту України Віталій Тимофєєв, 17-річний Роман Кухта (кандидат у майстри спорту) став переможцем у номінації "Найкраща техніко-тактична підготовка", здобувши перемогу у двох поєдинках.

Бій між ковельчанином Яном Варакіним та лучанином Андрієм Гуславським визнали кращим у номінації "Найвидовищний поєдинок" чемпіонату. І хоч наш 17-річний кікбоксер не став переможцем, проте зміг достойно протистояти сильному супернику.

Ще один ковельський кікбоксер повернувся з цих змагань з нагородою. Це — 21-річний кандидат у майстри спорту України Владислав Сільчук, який став переможцем у надважкій категорії (+91кг).

#Кікбоксинг #Спорт

Ковельчанина Юрія Зубчука визнано кращим спортсменом Волині 2018 року

Заслуженого майстра спорту України, неодноразового призера чемпіонатів світу та Європи, володаря численних кубків, керівництво федерації кікбоксингу відзначило премією.

Ковельчанин став бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO серед юніорів

Вихованець Віталія Тимофєєва, кандидат в майстри спорту Роман Кухта представляв Україну на змаганнях світового рівня, що відбулись в Італії.

Ковельчанин Юрій Зубчук тріумфував на етапі Кубка Європи з кікбоксингу

Турнір тривав з 6 по 9 вересня 2018 року в м.Прага, Чехія. Наш кікбоксер у фіналі з'явився в вишиванці та переміг росіянина.