1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі для вчителів англійської мови проведуть EuroFuture Teach Forum

У Ковелі для вчителів англійської мови проведуть EuroFuture Teach Forum

Викладачів англійської мови запрошують до участі у EUROFUTURE TEACH FORUM.

У Ковелі вперше традиційний щорічний EuroFuture Teach Forum буде відкритим. Це означає, що на зустріч запрошуються не лише викладачі Центру іноземних мов EuroFuture High School, який є організатором, але й інші прогресивні викладачі англійської, які люблять викладати та готові дізнатися новинки.

Гостями заходу стануть волонтери Корпусу Миру, які розкажуть про систему освітнього процесу у США. Запрошені до участі й друзі школи з Туреччини, які поділяться досвідом роботи в галузі освіти у їхній країні.

Керівник EuroFuture – Поліщук Інна, поділиться враженнями та новинками, зібраними під час освітньої подорожі-туру університетами та школами Ізраїлю. Викладачі EuroFuture проведуть ефективні енерджайзери, які можна відразу використовувати під час своїх занять. А ще, традиційно на викладачів чекає EuroFuture Real Hunt – де всі учасники спробують розв'язати головоломки.

Участь у заході безкоштовна!
Реєстрація за телефоном: 096 083 40 50
Форум відбудеться 26 січня, о 10:00 у Центрі іноземних мов EuroFuture High School (вул. Шевченка 1а, приміщення будівлі «Comfort», Ковель).


#EuroFuture #КорпусМиру #Волонтери #Освіта

Коментарі

Читайте також