1. Головна
  2. Новини
  3. Безробітним у Ковелі пропонують йти до армії за контрактом

Безробітним у Ковелі пропонують йти до армії за контрактом

Серед наявних вакансій на ринку праці в Україні військова служба за контрактом у Збройних силах, а особливо у Національній гвардії, є однією з високооплачуваних та конкурентоспроможних. Повідомляє Ковельський міськрайонний центр зайнятості.

Сьогодні ця професія дуже популярна. На виконання державної програми Ковельський міськрайонний центр зайнятості разом з Ковельським об’єднаним військовим комісаріатом заохочують мешканців міста до служби.

У рамках співпраці проводяться ярмарки вакансій та семінари, де безробітним розповідають про соціальні гарантії військовослужбовців та їх сімей, наявні вакансії у ЗСУ тощо.

Днями відбувся один із таких заходів. У ньому взяв участь представник Національної гвардії України, старшина військової частини № 1141 м. Луцька Руслан Кашуба.

Присутніх поінформували про процедуру відбору громадян для прийняття на військову службу. Було презентовано тематичний відеофільм.

Усі бажаючі отримали консультації та відповіді на запитання, які їх цікавили. Фахівці центру зайнятості склали календарний графік проведення подібних заходів за участю представників військових частин.


#ВійськоваСлужба #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також

Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах

Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички  захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах
Впродовж 2018 року підготовлено понад 150 військовозобов’язаних, які пройшли вогневу, тактичної, інженерну та медичну підготовку, - повідомляє заступник військового комісара з тероборони Ковельського ОМВК Ігор Горпинко.