На Поворському полігоні три дні триватимуть навчання авіації із застосуванням засобів ураження (бомбометання, пуски ракет)

На території авіаційного полігону (в/ч А1547) с. Поворськ Ковельського району у період з 28-30 січня будуть проводитися навчання авіації з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) вдень та вночі. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської РДА.

Оскільки територія авіаційного полігону становить близько 25 тис. гектарів і розміщена в межах 3-х районів Волинської області (Ковельський, Камінь-Каширський, Маневицький) є небезпека для цивільного населення потрапити в зону дії ураження вибухових речовин.

З метою недопущення загибелі та травмування людей командування полігону повідомляє, що в’їзд на його територію категорично забороняється.


#ВійськовіНавчання #Безпека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі вручили почесні нагороди двом бійцям-добровольцям

У Ковелі вручили почесні нагороди двом бійцям-добровольцям
Відзнаки Командувача військ оперативного командування «Захід» отримали Богдан Бурачок та Олександр Калюжний за вагомий особистий внесок у справу національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах

Бійці підрозділів територіальної оборони Ковельщини відпрацьовують навички  захисту стратегічних об’єктів від ворожих диверсантів, несення служби на блокпостах
Впродовж 2018 року підготовлено понад 150 військовозобов’язаних, які пройшли вогневу, тактичної, інженерну та медичну підготовку, - повідомляє заступник військового комісара з тероборони Ковельського ОМВК Ігор Горпинко.