1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі проведуть тепломодернізацію п’яти навчальних закладів

У Ковелі проведуть тепломодернізацію п’яти навчальних закладів

На реконструкцію (тепломодернізацію) огороджувальних конструкцій низки шкіл у Ковелі спрямують 8,757 мільйона гривень. Пишуть Волинські новини.
У Ковелі проведуть тепломодернізацію п’яти навчальних закладів
Відкриті торги по об’єктах управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради оголосили 24 січня через систему публічних закупівель Prozorro. Тендерні пропозиції прийматимуть до 8 лютого, а аукціони мають розпочатися 11 лютого.

Мова йде про тепломодернізацію п’яти навчальних закладів:

- загальноосвітньої школи I–III ступенів № 12, що на вулиці Симоненка, 76;
- навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I–III ступенів № 11 – ліцей» на вулиці Заводській, 31;
- загальноосвітньої школи I–III ступенів № 10 на вулиці Міцкевича, 59а;
- загальноосвітньої школи I–III ступенів № 7 на вулиці Левицького, 1;
- загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 (корпус початкових класів) на вулиці Кониського, 9а.

Вартість робіт у ковельській школі № 12 оцінили в 1,744 мільйона гривень, у ліцеї № 11 – у 1,615 мільйона гривень, у школі № 10 – у 1,827 мільйона гривень, у школі № 7 – у 1,877 мільйона гривень, у школі № 1 – у 1,695 мільйона гривень.

Проекти робіт передбачають демонтаж наявних дерев'яних елементів заповнення прорізів фасадів будівлі (вікна, двері, фрамуги); влаштування нових металопластикових вікон, фрамуг і дверей; у місцях встановлення нових вікон, розбирання наявних віконних зливів і влаштування нових із листової сталі з полімерним покриттям; у місцях встановлення нових вікон і дверей ремонт внутрішніх (із встановленням перфорованого кутника по периметру прорізу) та зовнішніх відкосів із відновленням оздоблення; у місцях встановлення нових вікон ремонт бетонних підвіконників (із встановленням перфорованого кутника) із подальшим шпаклюванням та фарбуванням.

Серед вимог до учасників торгів – наявність обладнання, матеріально-технічної бази, працівників відповідної категорії та документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних робіт.

Усі роботи заплановано виконати до кінця 2019 року.

#Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини
Вперше Центр іноземних мов EuroFuture High School запросив до участі у щорічному форумі викладачів з Ковеля, Володимира-Волинського, Каменя-Каширського та Нововолинська.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram! 🚀

@kovelpost