1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини

У Ковелі відбувся форум для вчителів англійської мови за участю волонтерів Корпусу Миру США та студентів-волонтерів з Туреччини

У Ковелі в центрі іноземних мов EuroFuture High School пройшов форум EuroFuture Teach Forum для вчителів англійської мови. Про це повідомляється на сторінці центру у Фейсбук.

Учасниками форуму стали викладачі англійської мови з Ковеля, Володимира-Волинського, Каменя-Каширського та Нововолинська. Запрошені спікери з Корпусу Миру Емі Шоу, Сюзі Кью, Кіран Свамі, Бен Холда поділилися особливостями освіти в Америці, студенти-волонтери з Туреччини - розповіли про систему викладання у своїй країні.

Викладачі центру Альона Чаус та Маша Поліщук - презентували ігри, привезені з викладацького форуму з м. Луцька; Вікторія Заворотинська поділилася новинками з відвідного "Upgrade Teach Forum" у м. Києві; Каріна Прадійчук розповіла про "покоління Z" з форуму "Навички 4К", що відбувся восени у Львові.

Керівник проекту EuroFuture Інна Поліщук узагальнила враження від освітнього туру школами та університетами Ізраїлю під час освітнього туру до цієї країни, що відбувся торік.

Окрім того, викладачі відразу ж застосували методи критичного мислення під час Scavenger Hunt, в рамках якого вони відгадували головоломки, аби знайти наступну підказку, що привела команду Team 2 до перемоги.

Центр іноземних мов EuroFuture дякує учасникам форуму за активну участь; спікерам форуму - за якісні та інформативні презентації; колективу магазину "Соломійка", Болт Маркет, відділенню Нової Пошти №5 та готелю Comfort за допомогу у проведенні Scavenger Hunt, Олені Тарсюк - за авторство книги-гіду Україною " Insane Ukraine", яка дуже сподобалась іноземним гостям-спікерам.


#EuroFuture #КорпусМиру #Волонтери #Освіта

Коментарі

Читайте також