У Ковелі та районі торік сталося 11 нещасних випадків на виробництві, - повідомляє Фонд соціального страхування

У 2018 році до Ковельського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області надійшло 11 повідомлень про нещасні випадки, в тому числі один груповий зі смертельним наслідком. У 10 випадках проведено розслідування, у ході яких встановлено обставини, причини, винних осіб, розроблено заходи щодо усунення причин нещасних випадків.

Під час виконання робіт з кронування дерев працівник ТзОВ «КП «Верес» не скористався засобами індивідуального захисту (захисний шолом, запобіжний пояс) та випав з кошика автогідропідіймача на землю, отримавши при цьому важкі травми.

У Ковельському УВКГ «Ковельводоканал» працівник для того, щоб вийти із адміністративного приміщення, використав пандус, на якому послизнувся та отримав закритий перелом правої ноги. Поруч знаходилися сходи, які відповідають всім вимогам безпеки.

Під час прибирання свого робочого місця працівниця ТОВ «Ковельський хлібокомбінат» послизнулась на мокрій підлозі та впала, отримавши при цьому важку травму спини. Причина – порушення вимог інструкцій з охорони праці.

Сільський голова Білинської сільської ради, виходячи із адміністративного приміщення, оступилась на сходах, впала та отримала важку травму.

Два водії ФОП Мельник О.Т. загинули внаслідок ДТП. Причиною настання нещасного випадку є порушення правил безпеки руху сторонньою особою.

Через незадовільний технічний стан засобів виробництва важкі травми отримала працівниця ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» внаслідок падіння з висоти (кабіни мостового крана).

Через невиконання вимог інструкцій з охорони праці травмувався водій ФОП Козак В.К.

Не застосувавши засоби індивідуального захисту, які були у наявності у потерпілого, працівник ПрАТ «Ковельське ШБУ №63» отримав важкі термічні опіки ніг.

Під час виконання польових робіт термічні опіки отримав працівник Голобського психоневрологічного інтернату. Причина – невиконання вимог інструкцій з охорони праці.

Внаслідок падіння з висоти отримала травму руки працівниця ТОВ «Компанія Гелікон».

Згідно із законодавством про соціальне страхування крім компенсації втраченого за період тимчасової непрацездатності заробітку, фінансування щомісячних страхових виплат і одноразових допомог, Фонд соціального страхування України фінансує потерпілим на виробництві витрати на медичну та соціальну допомогу.

Фондом соціального страхування України постійно проводиться цілеспрямована робота з профілактики виробничого травматизму та профзахворювань, надається всебічна допомога роботодавцям в організації роботи з охорони праці, моніторингу умов праці та усуненні загроз здоров’ю працівників.

Павло Поліщук,
страховий експерт з охорони праці
Ковельського відділення УВД ФСС
України у Волинській області


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Сім заяв від учасників АТО та їх родин розглянула комісія з розподілу земельних ділянок для будівництва житла у Ковелі

Сім заяв від учасників АТО та їх родин розглянула комісія з розподілу земельних ділянок для будівництва житла у Ковелі
Окрім включення до списків на отримання наділів, комісія вивчала можливість надання землі учаснику бойових дій, який є багатодітним батьком, а також відмовила брату загиблого атовця у виділенні ділянки.

Соціальні служби Ковеля дякують небайдужим людям, котрі підтримують молодих матусь та їх новонароджених дітей

Соціальні служби Ковеля дякують небайдужим людям, котрі підтримують молодих матусь та їх новонароджених дітей
Ці родини потрапили у скрутне матеріальне становище та потребують допомоги. Нині Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді опікується чотирма сім'ями, у яких нещодавно з'явилися малюки.