Сім заяв від учасників АТО та їх родин розглянула комісія з розподілу земельних ділянок для будівництва житла у Ковелі

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім’ї загиблого учасника АТО, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Комісія розглянула заяви семи громадян про надання ділянок для житлового будівництва. Прийняла рішення про включення п'яти громадян до першочергового єдиного реєстру учасників АТО по місту Ковелю, одного – до позачергового та ще одного - до рестру учасників АТО, які проживають за межами Ковеля.

За письмовим зверненням виключили з першочергового і внесли до позачергового єдиного реєстру щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд ветерана АТО, який має інвалідність 3-ї групи.

Також вирішили виключити з першочергового рестру громадян, що проживають за межами Ковеля та включити до першочергового рестру по Ковелю.

Комісія додатково вивчить питання щодо надання земельної ділянки для житлового будівництва на вулиці Новій учаснику бойових дій, який нещодавно став багатодітним батьком.

Також розглянули питання про виділення дочці учасника АТО наділу, що знаходиться на території присадибної ділянки, яка перебуває у фактичному користуванні громадянина (лишки землекористування). Начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов отримав завдання підготувати відповідний проект рішення.

Комісія вивчила заяву щодо надання земельної ділянки для житлового будівництва брату загиблого учасника АТО. Зазначається, що на загальних зборах членів громадських організацій Всеукраїнської спілки учасників бойових дій АТО "Побратими України» та «Ковельської міськрайонної спілки ветеранів та волонтерів АТО» вирішили не підтримувати цю пропозицію. Заслухавши усі сторони, комісія висловила солідарність з ветеранськими організаціями.


#ПобратимиУкраїни #ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також