У Ковелі планують збудувати 5 десятиповерхівок, торговий центр та спортивний комплекс

В районі вулиць Відродження-Тараса Боровця у Ковелі планують звести 5 десятиповерхівок, торговий центр та спортивний комплекс. Про такі наміри йдеться у повідомленні про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків та об’єктів громадського призначення в районі вулиць Відродження та Тараса Боровця в місті Ковелі Волинської області».

Замовником містобудівної документації є відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Територія, на яку розробляється детальний план, знаходиться у західній частині міста Ковеля поблизу південно-західного промислового району і генеральним планом міста передбачена під розміщення багатоповерхової житлової забудови. Орієнтовна площа проектного кварталу становить 10,43 га.

Тут пропонується розмістити багатоповерхові житлові будинки висотою 35 м, торговий центр та спортивний комплекс з майданчиками. Площа забудови складатиме 12,617 тис. кв.м, площа мощення – 24,349 тис.кв.м, площа озеленення – 32,118 тис.кв.м. У будинках передбачається влаштувати 852 квартири.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «Публічна інформація». Пропозиції до містобудівної документації можна подавати у відділ містобудування та архітектури каб. 104 (1-й поверх), тел.6-17-39 до 26 лютого 2019 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

#Новобудова #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Житло, про яке мріяли: «Інвестор» пропонує ковельчанам якісні квартири у ЖК «Парковий квартал»

Житло, про яке мріяли: «Інвестор» пропонує ковельчанам якісні квартири у ЖК «Парковий квартал»
Спорудження другого будинку житлового комплексу, який зводить у Ковелі будівельна компанія «Інвестор», виходить на фінішну пряму, а власники квартир з нетерпінням чекають заселення у помешкання.

Забудовника житлового комплексу «Варшавський» у Ковелі відзначили представники Української Греко-Католицької Церкви

Забудовника житлового комплексу «Варшавський» у Ковелі відзначили представники Української Греко-Католицької Церкви
За внесок у будівництво храму блаженного священномученика Василя Величковського у Ковелі отець Євген Задорожний вручив Грамоту директору будівельної компанії.

ЖК "Парковий квартал" перетворюється на один із найкомфортніших та затишних житлових мікрорайонів Ковеля

ЖК "Парковий квартал"  перетворюється на один із найкомфортніших та затишних житлових мікрорайонів Ковеля
Триває будівництво другого будинку. Ковельчанам пропонують квартири з різним плануванням та площею. Можна домовитись про огляд майбутнього помешкання.