Лікарі Ковельського МТМО прооперували атовця після важкої черепно-мозкової травми

Лікарями Ковельського МТМО проведено краніопластику дефекту кісток черепа пацієнту після важкої черепно-мозкової травми. Кістковий дефект заміщено титановою пластиною. Стан пацієнта після операції задовільний. Про це поінформували лікарі на сторінці МТМО у Фейсбук.

Про збір коштів, операцію та стан учасника АТО Олександра Кадири на своїй сторінці у соцмережі пише й волонтер Наталія Попова.

Ще влітку він отримав складну черепно-мозкову травму: на нього напали невідомі, проламавши кістки черепа в лобно-скроневій ділянці. Лікарі закрили її титановою пластиною

Операція під керівництвом нейрохірурга Юрія Новака тривала три години.

"Щиро дякую всім, хто знайшов можливість допомогти нашому Герою у складний час. Низький уклін Ірині Ващук та благодійному фонду «Відродження захисників України" за повну оплату титанової пластини на операцію! (нам знизили ціну до 14 960грн.) та за постійну підтримку наших учасників АТО.

Звітуємо, що картку мами Світлани за ці дні на лікування сина надійшло 40 964 грн. Це приголомшлива для Кадир велика сума, яка під звіт буде використана на реабілітацію хлопця - після трагедії він інвалід I групи...

Я дякую всім і кожному, хто зміг допомогти бійцю фінансово! Хай Господь повертає у стократ кожнк копієчку, витрачену вами на добро!

Дякую головному лікарю Ковельського МТМО Олегу Самчуку та всьому медичному колективу лікарні за організацію операції, за професіоналізм, за повну опіку над хлопчиком, за неймовірно тепле відношення до Саши.

Дякую ковельському волонтеру Тані Тимощук за відвідування і допомогу Саші", - йдеться у дописі волонтерки.


#КовельськеМТМО #ДопомогаАТО #Благодійність #НаталіяПопова

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також