Пацієнт із Сіднею подолав 15 тисяч кілометрів заради пластичної операції у Ковелі

У Ковельському міськрайонному територіальному медичному об'єднанні відбувся черговий консультативний прийом пацієнтів пластичними хірургами. Як повідомили у медустанові, цього разу у них був незвичний пацієнт, адже прилетів до Ковеля на пластичну операцію з Австралії.

43-річний чоловік вирішив зробити ринопластику і звернувся до місцевих лікарів. Сам він уродженець Сіднея, його дружина - українка.

Операція тривала чотири з половиною години. Її провели відомі пластичні хірурги: лікар Ковельського МТМО Володимир Богачевський, фахівець зі Львова Володимир Федоров та анестезіолог Юліан Голик (Ковельське МТМО).

Операція пройшла успішно. За дві доби пацієнта виписали з лікарні на амбулаторне лікування. Проте, він ще залишається в Україні, адже за кілька днів ковельські лікарі мають його вкотре обстежити та зняти зовнішні шви.

У Ковельському МТМО називають цей випадок "медичним туризмом". Адже пацієнт подолав 15 тисяч кілометрів, аби йому зробили пластичну операцію у ковельській лікарні.

"Ми лікуємо всіх – незалежно від громадянства, національності та віросповідання. Географія наших пацієнтів вражає: на пластичні операції до нас їдуть навіть із Сіднею. Так, пацієнт М. подолав 15,4 тис. кілометрів заради своєї краси", - повідомляють медики.

Зауважимо, що впродовж січня 2019 року у місцевій лікарні проведено уже 13 пластичних операцій.


#ПластичнаХірургія #ВолодимирБогачевський #ВолодимирФедоров #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський

У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський
Закінчив Національний медичний університет ім. О. Богомольця. Стажувався за кордоном. Працював у провідних клініках України. Учасник АТО. Нагороджений відзнакою Президента. Віднедавна - член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.