Пластичні хірурги провели прийом пацієнтів у Ковелі

На базі центральної райлікарні Ковеля проводився прийом пластичними хірургами - Володимиром Федоровим та Володимиром Богачевським. Це лікарі з багаторічним досвідом роботи в провідних клініках Європи та України.

Як повідомляють у Ковельському МТМО, 12 січня лікарі проконсультували близько десяти громадян. Це жінки та чоловіки з Ковеля та навколишніх районів.

За результатами проведеного прийому, декому із пацієнтів буде призначено пластичні та косметичні операції.

Нагадаємо, що завдяки роботі висококласних спеціалістів: місцевого - Володимира Богачевського, та львівського лікаря Володимира Федорова, пластична хірургія стала більш доступною мешканцям нашого краю. Вони проводять на базі Ковельського МТМО безкоштовні консультації та оперативні втручання (платні).#ПластичнаХірургія #ВолодимирБогачевський #ВолодимирФедоров #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський

У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський
Закінчив Національний медичний університет ім. О. Богомольця. Стажувався за кордоном. Працював у провідних клініках України. Учасник АТО. Нагороджений відзнакою Президента. Віднедавна - член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.