У Ковелі тепер є свій пластичний хірург - Володимир Богачевський

Ковельське МТМО на своїй сторінці у Фейсбук розмістило вітання лікареві Володимиру Богачевському із вступом у Всеукраїнську асоціацію пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

"Висококласний лікар-отоларинголог, який пройшов велику школу пластичної хірургії (більше 5 років), навчаючись у визнаних українських і зарубіжних фахівців, з успіхом використовує свої унікальні знання для проведення пластичних операцій на обличчі", - йдеться у дописі.

Володимир Богачевський - лікар оториноларинголог вищої категорії. Займається лікуванням запальних процесів ЛОР-органів дорослих і дітей, проводить ендоскопічні та малоінвазивні втручання на ЛОР-органах, виконує естетично-реконструктивні операції носа та вух.

У Ковелі уже проводив пластичні операції разом із знаним в Україні пластичним хірургом Віктором Сащиним. Нещодавно на базі Ковельського МТМО Володимир Богачевський провів досить складну операцію вперше на Волині: ендоскопічну ендоназальну (через ніс) аденотомію за допомогою шейверної системи.

Володимир Богачевський закінчив Національний медичний університет ім. О. Богомольця. Свій фаховий рівень підвищував неодноразово в провідних клініках Києва, Львова. Брав участь в міжнародних конференціях в Німеччині, Польщі. Проходив стажування-навчання на робочому місці в клініках Польщі.

Учасник АТО. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», відзнакою «За мужність та милосердя», Грамотою Міністерства охорони здоров’я України.


#ПластичнаХірургія #ВолодимирБогачевський #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі вкотре провели пластичні операції

У Ковелі вкотре провели пластичні операції
Цього разу хірурги Віктор Сащин та Володимир Федоров у співпраці з ковельськими лікарями успішно виконали оперативні втручання на носі (ринопластика) та повіках (блефаропластика).