Освітяни Ковеля стали володарями головного призу - Кубка «Академія-2019» із зимової риболовлі серед 19 команд-учасниць ФОТО

3 лютого на водоймі в с. Озерце (Ківерцівський район) відбулися обласні змагання з зимової риболовлі з льоду на мормишку серед працівників закладів освіти на Кубок «Академія – 2019» за Всеукраїнською програмою «Спортивна зима». Пловідомляє Волинський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Організували захід - Приватний вищий навчальний заклад «Академія рекреаційних технологій і права», Волинська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України спільно з ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області» та Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У змаганнях взяло участь 19 команд з міст та районів області в кількості 38 учасників. В ході змагань володарем головного приза Кубка «Академія – 2019» стала команда Палацу учнівської молоді (Яцина Віталій, Кужель Вадим) з м. Ковеля. Їхній улов заважив 9 кг 42 гр риби.

Друге місце посіла 1-ша команда Академії рекреаційних технології і права (Сітовський Андрій, Карпюк Роман) з м. Луцька. Їхній результат – 5 кг 175 грамів. Третє місце посіла 2-га команда Академії рекреаційних технології і права (Григор’єв Роман, Маслош Дмитро) з м. Луцька з результатом 4 кг 977 грамів «улову».

В особистому заліку призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Яцина Віталій (команда Палацу учнівської молоді з м. Ковеля з результатом 5406 грамів);
ІІ місце – Кужель Вадим (команда Палацу учнівської молоді з м. Ковеля – 3636 грамів);
ІІІ місце – Сітовський Андрій (команда Академії рекреаційних технології і права з м. Луцька – 3063 грамів).

Найбільшу рибу (йорж – 70 г) впіймав Саюк Анатолій із Турійська. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів заходу.

#Риболовля #ПалацУчнівськоїМолоді

У Болгарії на гірському озері Широка Поляна відбувся XVI чемпіонат світу з ловлі риби з льоду, учасниками якого стали команди з п'ятнадцяти країн.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.