Юні ковельські каратисти здобули одну срібну і три бронзові медалі на одному з наймасштабніших турнірів з кіокушинкай карате в Європі

Нещодавно в м. Жешув (Польща) пройшов один з наймасштабніших турнірів з кіокушинкай карате в Європі - "Carpathiacup 2019". У змаганнях взяли участь понад 700 представників з 11 країн (Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина, Чехія, Швеція, Канада, Білорусь, Литва, Німеччина, Україна).

Свої сили спробувала збірна команда Волинської області. Серед учасників - ковельчани. Перед змаганнями каратисти пройшли навчально-тренувальні збори та семінари, де їм розповіли про правила турніру. Його регламент значно відрізняється від звичного для України.

Для вихованців КДЮСШ ім.Є. Кондратовича - це перший досвід участі у міжнародних змаганнях такого рівня. Кількість бійців у кожній категорії досягала 40 чоловік. Напружена атмосфера впливала і на тренерів, і на спортсменів. Та все ж ковельчани все далі й далі піднімалися у турнірних таблицях.

Завдяки незламному духу, потужній підготовці, підтримці близьких та рідних каратисти посіли призові місця п’єдесталу. Здобули одну срібну та три бронзові медалі, обійшовши спортсменів з Польщі, Німеччини, Угорщини та ін.

Призерами відкритого міжнародного турніру "Carpathiacup 2019" стали: Сергій Качалай - друге місце, Євгенія Троценко, Іван Потапчук, Ілля Романюк - третє.

Деякі бійці не змогли пройти у фінальну частину, посівши п’яті місця: Артем Савлук, Давід Бегларян, Андрій Музичук, Фрунзік Королік, Сергій Козін.

Подяку за постійну підтримку та допомогу секції з кіокушин карате у Ковелі висловлюємо директору КДЮСШ ім. Є. Кондратовича Олені Клімашевській, а також депутату Ковельської районної ради Гергію Корнієвському.Володимир Пустовий,
тренер-викладач комплексної ДЮСШ ім. Є. Кондратовича


#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року
Лауреатом в номінації «Кращий спортсмен України з веслування на човнах «Дракон» став ковельчанин, капітан команди «Західний вітер» та національної збірної України Дмитро Назарук.