Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року

2 лютого в Києві в Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулася конференція Федерації України з веслування на човнах «Дракон», під час якої урочисто було підбито підсумки 2018 року та відзначено кращих спортсменів, тренерів, команди, спонсорів та партнерів.

Участь у роботі конференції взяли представники обласних осередків Федерації України та відповідальні за формування збірних команд регіонів тренери. Окрім питань, передбачених порядком денним, відбулося урочисте вручення відзнак. На Волинь поїхало три нагороди.

Так, у номінації "Краща чоловіча команда України" перемогу здобула ковельська команда “Західний вітер”.

У номінації "Краща корпоративна команда України" потрапила команда з Волині “Modern-Expo Group”.

Лауреатом в номінації "Кращий спортсмен України з веслування на човнах Дракон" став ковельчанин, капітан команди “Західний вітер” та національної збірної України — Дмитро Назарук. Переможці та номінанти були нагороджені пам'ятними статуетками.


#Драгонбот #Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчани - у складі національної збірної на Кубку світу з веслування на човнах Дракон у Китаї

Ковельчани - у складі національної збірної на Кубку світу з веслування на човнах Дракон у Китаї
За нагороди будуть змагатися спортсмени з Австралії, Канади, Китаю, Тайпей, Чехії, Гонконг-Китаю, Великої Британії, Ірану, Тайланду, Швейцарії, України та Росії. Бажаємо нашій збірній перемог!