Ковельські школярі завітали у музей до рятувальників

4 лютого школярі закладу загальної середньої освіти №5 міста Ковеля завітали на екскурсію до працівників 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Діти мали можливість побачити спецтехніку та обладнання, ознайомитись зі специфікою роботи рятувальників. Повідомляється на сайті ДСНС у Волинській області.

Також відвідали музей Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області, де з цікавістю розглядали експонати.

Рятувальники не лише дозволили учням доторкнутися до спеціальної пожежної та рятувальної техніки вогнеборців, складних спецзасобів, які використовуються ними у бойовій роботі, а й розповіли дітям і про дії під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Особливу увагу звернули на те, що з приходом весни, як правило, частішають випадки виявлення підозрілих металевих предметів у лісі, полі, у водоймах. Йшлося про обережність: заборонено навіть торкатися до знайдених боєприпасів та намагатися перенести знахідку самостійно. Для кращого засвоєння інформації рятувальники продемонстрували зразки вибухонебезпечних предметів. А також наголосили, що натрапивши на боєприпаси, потрібно позначити їх підручними предметами та повідомити до органів місцевого самоврядування або до Служби порятунку «101».


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

У Ковелі підприємцю спалили Lexus

У Ковелі підприємцю спалили Lexus
Рятувальники, котрі прибули за викликом 2 лютого о третій годині ночі, встановили причину пожежі - підпал.