Найвищий рівень захворюваності на грип та ГРВІ в області - на Ковельщині

Лікарі-епідеміологи обласного лабораторного центру продовжують здійснювати епідеміологічний нагляд за рівнем захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Так, за інформацією Волинського обласного лабораторного центру, кількість хворих зросла за останній тиждень на 13,6% в порівнянні з попереднім тижнем і становить 6970 проти 6132 минулого тижня. Показник захворюваності на грип та ГРВІ перевищив епідемічний поріг на 6%.

Епідемічний поріг перевищено в 11 районах області. Зокрема, в Турійському – на 10,2%, Іваничівському – на 12,1%, Камінь-Каширському – на 14,9%, Любомльському – на 15,6%, Маневицькому – на 16,8%, Шацькому – на 18,6%, Горохівському – на 25,8%, Старовижівському – на 25,9%, Любешівському – на 46,5%, Рожищенському – на 61,9%, та м. Нововолинську – на 2,9%.

Найвищий рівень захворюваності в Ковельському районі, де епідемічний поріг перевищено на 82%.

Зростання захворюваності спричинено збільшенням хворих у всіх вікових групах, але найбільше зросла захворюваність серед дітей у віковій групі 0-4 роки (на 18%) та у віковій групі 5-14 років (на 27%).
Кількість осіб, що потребувала стаціонарного лікування з приводу ускладненого перебігу хвороби зменшилась, кількість госпіталізованих склала 2% від загальної кількості хворих проти 2,7% минулого тижня.

При дослідженні методом полімеразно-ланцюгової реакції матеріалу від хворих отримано позитивний результат в 1 випадку – виділено вірус грипу типу А (Н3).

В окремих навчально-виховних закладах з відсутністю по хворобі понад 20% учнів, лікарями-епідеміологами надані рекомендації щодо тимчасового призупинення навчання у загальноосвітніх школах.

Станом на 1 лютого 2019 року припинено навчання в 45 закладах освіти області, зокрема й деяких школах Ковеля.#Вакцинація #Карантин #Кір

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також