В Україні запроваджують нове маркування продуктів. Що вказуватиметься на етикетці?

Президент України Петро Порошенко підписав Закон №8450 "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів". Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

Документ зобов’язує всіх виробників забезпечити розбірливість на етикетці, зокрема, мінімальний розмір шрифта, яким пишеться інформація про продукт. Обов’язково необхідно буде вказувати інформацію про алергени, використання рафінованої олії та жирів рослинного походження, пальмової олії.

Також на етикетці повинна бути інформація про те, чи піддавався продукт заморожуванню або розморожуванню, а також новий для України підхід до позначення термінів придатності залежно від того, наскільки продукт швидко псується. При цьому, назва таких продуктів має обов'язково включати слово «розморожений».

Закон передбачає, що у разі використання в ковбасах і сосисках неїстівних оболонок надання інформації про це є обов'язковим. Також при маркуванні продуктів відтепер варто надавати дані про речовини та інгредієнти, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Законом забороняється приписувати харчовим продуктам лікувальні властивості.

Обов’язково на етикетці харчового продукту має бути інформація державною мовою та містити наступні дані:

- назва харчового продукту;
- перелік інгредієнтів;
- інгредієнти або допоміжні матеріали, які використовуються у виробництві або приготуванні харчового продукту і містяться в готовому продукті навіть у зміненій формі;
- кількість певних інгредієнтів або категорій інгредієнтів;
- кількість харчового продукту в установлених одиницях вимірювання;
- мінімальний термін придатності, умови зберігання та використання;
- найменування та місцезнаходження оператора ринку харчових продуктів, відповідального за інформацію про продукт харчування, а для імпортованих товарів — найменування та місцезнаходження імпортера;
- країна походження або місце походження;
- інструкція з використання у разі, якщо відсутність таких інструкцій ускладнює належне використання продукту харчування;
- для напоїв з вмістом спирту етилового понад 1,2% об’ємних одиниць — фактичний вміст спирту у напої (крім продукції за кодом 2204 згідно з УКТЗЕД);
- інформація про поживну цінність харчового продукту.

Також закон визначає, що харчові продукти, які відповідають вимогам законодавства щодо надання споживачам інформації про харчові продукти, які діяли до введення в дію цього Закону, але не відповідають вимогам цього Закону, можуть вироблятися та/або вводитися в обіг протягом 3 років після введення в дію цього Закону. Такі продукти харчування можуть перебувати в обігу до настання кінцевої дати споживання або закінчення строку придатності.

Згідно з новим Законом Держпродспоживслужба визначена як орган, який буде контролювати виконання операторами ринку вимог до інформації про харчові продукти.

Закон встановлює відповідальність операторів ринку за порушення законодавства щодо надання споживачам інформації про харчові продукти у вигляді штрафів, розмір яких встановлений від 5 до 40 мінімальних заробітних плат.


#ЗахистПравСпоживача

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також