1. Головна
  2. Новини
  3. Аматорський театр «Осіннє золото» представив у Ковелі виставу «Наталка Полтавка»

Аматорський театр «Осіннє золото» представив у Ковелі виставу «Наталка Полтавка»

Університет ІІІ віку, який є структурним підрозділом територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Ковеля, продовжує творчу діяльність.

31 січня аматорський театр «Осіннє золото», що діє при мистецькому факультеті, вкотре зібрав своїх шанувальників. Поважні актори представили постановку за п’єсою Івана Котляревського «Наталка Полтавка», режисером якої є куратор факультету, керівник театру Марія Батраченко. Пише офіційний сайт Ковельради.

Щоразу такі культурно-мистецькі заходи у нашому місті збирають чимало глядачів. Цього разу із захоплюючим дійством творчий колектив побував у державному навчальному закладі «Ковельський центр професійно-технічної освіти». На початку зустрічі Світлана Смітюх, завідувач відділення терцентру розповіла про роботу та здобутки Університету ІІІ віку, який функціонує уже більше десяти років. Для ветеранів заняття в цьому закладі можна вважати другою молодістю.

За якусь мить актовий зал перетворився на українську хату та сільську садибу. Понад годину присутні спостерігали за грою самодіяльних митців, де вирували споконвічні сімейні пристрасті. Актори сповна зуміли передати переживання героїв п’єси, доповнюючи дійство пісенними номерами.

Стихла музика, виконавці відіграли останню сцену, а глядачі не втомлювались висловлювати захоплення аплодисментами.

Мистецтво завжди об’єднує покоління. Доказом цього є зустріч у центрі професійно-технічної освіти. Молоді студенти та поважні театрали не відчували вікового бар’єру, а отримували задоволення від спілкування, ділилися досвідом та враженнями.Діана Возна,
директор територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля#УніверситетТретьогоВіку #Театр

Коментарі

Читайте також

Театр “Осіннє золото” порадував прем’єрою на відкритті нового академічного року в Університеті третього віку

Театр “Осіннє золото” порадував прем’єрою на відкритті нового академічного року в Університеті третього віку
Цьогоріч понад 130 літніх ковельчан стали його слухачами. Кульмінацією свята стала постановка з п’єси Івана Котляревського “Наталка Полтавка”.