У Ковелі завдяки благодійному турніру з міні-футболу до 110-річчя Степана Бандери вдалося зібрати 5 тисяч гривень на потреби дітей-сиріт

Ковельський районний осередок ВГО "Сокіл" та Ковельські фанати ("Ковель Ультрас") організували у Ковелі благодійний турнір з міні-футболу до 110-річчя Степана Бандери. Турнір проходив 3 лютого в НВК №13 і мав на меті зібрати кошти на потреби Заболотівського спеціалізованого інтернату, що у Ратнівському районі.

У турнірі взяли участь 12 аматорських команд, які у двох групах в запеклій боротьбі змагались за путівки до півфіналу. Першою двійкою півфіналістів стали збірна "Ультрас Ковель-Сокіл" та "Локомотив", однак майстернішими виявились залізничники, які й прошли у фінал.

У другому півфіналі "Козаки" обіграли аматорський футбольний колектив "Ювентус" і стали другими фіналістами. У вирішальній боротьбі "Козаки" вибороли перемогу у "Локомотива" з рахунком 3:0.

Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо усім за чудову гру і дружню атмосферу! Завдяки проведенню турніру було зібрано майже 5000 грн, які будуть передані на допомогу дітям-сиротам.

Джерело - ВГО "Сокіл" Волинь

#Спорт #ВГО_Сокіл #Сокіл_Волинь #турнір

У "Carpathiacup 2019" взяли участь спортсмени з 11 країн світу. Для вихованців КДЮСШ ім.Є. Кондратовича - це перший досвід участі у міжнародних змаганнях такого рівня.

Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» визнана кращою чоловічою командою України за підсумками 2018 року

Лауреатом в номінації «Кращий спортсмен України з веслування на човнах «Дракон» став ковельчанин, капітан команди «Західний вітер» та національної збірної України Дмитро Назарук.