Домашнє насильство та нетверезі дебошири: неспокійна ніч ковельських патрульних

У ніч з 7 на 8 лютого інспектори в Ковелі прибули на виклик про домашнє насильство: жінка поскаржилась, що її син вчиняє щодо неї насильство психологічного характеру. По даній справі відібрали необхідні пояснення, а на порушника оформили протокол за домашнє насильство і постанову за куріння в громадському місці.

Далі патрульні отримали повідомлення, що в приміщенні залізничного вокзалу нетверезі особи палять та порушують громадський порядок. На місці події виявили 31-річного ковельчанина, який в нетверезому стані продовжував розпивати алкоголь просто в приміщенні вокзалу. Його затримали і оформили постанову й протокол за порушення.

Цієї ж ночі біля вокзалу виявили ще 2 осіб, які перебували в п’яному вигляді у громадському місці. На законні зауваження полісменів припинити правопорушення і піти додому не зреагували, тож їх затримали. Під час розгляду справи один з порушників почав хапати патрульного за формений одяг та виражатись нецензурною лайкою. Тож, окрім протоколу та постанови за появу в п’яному вигляді у громадському місці, він отримав ще й протокол за злісну непокору правоохоронцям. Його «колега» також отримав необхідні адмінматеріали за порушення.

Чоловіків, які вчинили насильство проти близьких, затримали патрульні і 3 лютого. У першому випадку син вчинив домашнє насильство щодо матері фізичного та психологічного характеру. Патрульні затримали 35-річного чоловіка, доставили до відділку поліції, де оформили 2 постанови та 1 протокол за вчинені порушення.

У другому випадку співмешканець вчинив умисне насильство фізичного та психологічного характеру до заявниці. 34-річного чоловіка затримали, де у відділку поліції оформили 2 постанови та 1 протокол.


Джерело: сторінка патрульної поліції у Фейсбук


#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Патрульні Ковеля звітували про роботу за рік: виявили 18 автомобілів та 3 людей, які були у розшуку

Патрульні Ковеля звітували про роботу за рік: виявили 18 автомобілів та 3 людей, які були у розшуку
Крім того, зафіксували 91 випадок з ознаками кримінального правопорушення, 36 випадків незаконного обігу наркотиків, 17 крадіжок, 7 випадків пропонування неправомірної вигоди.

На початку лютого виповнюється рік з того часу, як у Ковелі запрацювала патрульна поліція

На початку лютого виповнюється рік з того часу, як у Ковелі запрацювала патрульна поліція
«Ковель – порівняно безпечне місто. І якщо є виклик на 102, а їх у 2018 році було опрацьовано більше 8 тисяч, приїжджають дуже швидко», – каже керівник ковельських патрульних Тарас Михалко.