1 березня буде відкрито резервування путівок у літній табір «Волинська Січ»

Волинський центр національно-патріотичного виховання «Волинська Січ» повідомляє, що на прохання батьків уже з 1 березня буде відкрито резервування путівок у літній табір «Волинська Січ», що на озері Світязь.

Нагадаємо, що табір «Волинська Січ» функціонує згідно з програмами патріотичного виховання молоді уже 15 років поспіль. Щороку його відвідує понад три сотні дітей віком від 10 до 16 років. Популярність табору забезпечує не лише кришталево чиста вода, а й пізнавальне дозвілля та фізичний вишкіл, які тут культивують серед дітей та підлітків.

У таборі вони займаються спортом (вправи на швидкість, силу, витривалість та загартування тіла); вивчають легенди, дізнаються про події з історії українського народу); проходять військову підготовку (верхова їзда на конях, фехтування мечем та шаблею, метання списа, стрільба з лука, стрільба з пневматичної та страйкбольної зброї, курс підготовки за предметом «Захист Вітчизни»); займаються рукопашним боєм (основи самозахисту голіруч та зброєю).

У програмі також є туризм (вивчення вузлів, способів подолання перешкод, орієнтування на місцевості, піші мандрівки, способи виживання); медична підготовка (народна медицина, надання першої медичної допомоги, накладання перев’язок, способи транспортування постраждалих); перегляд історично-патріотичних фільмів; купання, рухливі ігри, естафети.

Резервування путівок за номером: 050 915 93 94

#ВолинськаСіч

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також