У Ковелі ветеранів АТО, військових та їх родини запрошують на арт-годину малювання на полотні

Громадська організація «Зігрій душу» постійно шукає нові формати роботи з ветеранами АТО, військовслужбовцями та їх родинами. Торік у співпраці з іншими громадськими об'єднаннями та установами організували цікаві закордонні поїздки, відпочинок у різних куточках України, надавали інформаційну та психологічну підтримку, випробували формат дружніх зустрічей.

«То були справді дні, наповнені корисною інформацією, неймовірно щирим спілкуванням з унікальними людьми... У новому році - нові ідеї, нові плани, рухаємося далі, до Перемоги!», - пишуть волонтери на сторінці ГО «Зігрій душу» у Фейсбук.

А також запрошують на черговий цікавий, пізнавальний захід учасників АТО, військових та їхні родини. 22 лютого планують провести практичний семінар і арт-годину малювання на полотні. Зустріч відбудеться з ініціативи ГО «Зігрій душу» за сприяння Ковельської міської ради, БФ Brish-Ukrainian Aid та за підтримки Ковельського міського об’єднаного військового комісаріату.

Теми:
1. «Техніки психологічної саморегуляції: профілактика бойової втоми, техніки відновлення рівноваги» – для діючих військових, для ветеранів АТО.
2. «Управління емоційними станами: навички визначення, розпізнавання, прийоми самодопомоги» - для родин військових та ветеранів АТО.

20% - теорія, 80% - практика, обговорення, питання та відповіді.

Захід відбудеться 22 лютого 2019 р. о 15.00 в культурно-просвітницькому центрі.

Семінар проводе психотерапевт Снісаревська Олена.

Реєстрація учасників обов'язкова!
Реєстрація та всі інформаційні питання за тел. 095 – 320-59-17
Відповідальна за захід – Інна Третяк, директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
Керівник проекту "Зігрій душу" - Лисакова Анна.

#ЗігрійДушу #ДопомогаАТО #Благодійність #Волонтери #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО
За сприяння Степана Івахіва в рамках благодійного проекту “Дитинство без сліз” учні з прифронтових міст пройшли арт-реабілітацію на Шацьких озерах та відвідали Ковель.