На Волині поліція зареєструвала 44 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Зокрема, і у Ковелі

Станом на 11 лютого у поліції Волині зареєстровано 44 повідомлення щодо можливого порушення виборчого законодавства. За усіма зареєстрованими фактами правоохоронці проводять ретельну перевірку.

Більшість із повідомлень стосуються можливих порушень проведення передвиборної агітації, принципу рівного виборчого права, а також підкупу виборців. Про це пише офіційний сайт Національної поліції.

Такі повідомлення здебільшого зареєстровані у Луцьку, Ковелі, Турійську, Любешові, Нововолинську, а також Луцькому, Ківерцівському, Камінь-Каширському та Горохівському районах. У більшості з них інформація не підтвердилася.

«Станом на сьогодні, співробітники поліції за вчинення адміністративних проступків склали на громадян п’ять адміністративних протоколів, три з яких за ч. 2 ст. 212-13 (розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск), один за ст. 152 (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та за ст. 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Усі матеріали скерували на розгляд до суду», – повідомив керівник поліції Волині Петро Шпига.

Правоохоронці закликають громадян у випадку виявлення порушень виборчого законодавства України повідомляти про це на оперативну лінію «102».
#ВибориПрезидента #НаціональнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі відведені місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації

У Ковелі відведені місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації
Аби дотримуватися правил благоустрою міста, представникам політичних сил та іншим суб’єктам виборчого процесу радять скористатися тумбами, які розміщені у різних мікрорайонах міста.

Керівник партії Гриценка на Волині іде з політики через призначення Івана Смітюха довіреною особою кандидата в президенти по 21 округу

Керівник партії Гриценка на Волині іде з політики через призначення Івана Смітюха довіреною особою кандидата в президенти по 21 округу
Голова Волинської обласної організації партії "Громадянська позиція Анатолія Гриценка" Сергій Чуріков заявив про вихід з політики.