Представників ОСББ, ЖБК, управителів будинків запрошують на нараду з питань укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж

20 лютого о 10 годині у залі засідань виконавчого комітету міської ради (каб.316) відбудеться нарада з питань укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, підготовки актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності. Повідомляє начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Її проведуть відповідальні працівники міської влади та ПАТ «Волиньгаз». Для отримання роз'яснень, рекомендацій, консультацій запрошуються власники багатоквартирних будинків - ОСББ, ЖБК, управителі, РЖКП.

Нагальність та актуальність такої зустрічі зумовлена тим, що втратив чинність наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від 30 липня 1997 року № 35 «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будинків, підприємств побутового та комунального призначення».

Відповідно до наказу міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 10.05.2018 № 250, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 травня 2018 р. за № 646/32098, змінюється порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будинків, підприємств побутового та комунального призначення, який має здійснюватись за договором на умовах вільного ринку. З травня 2019р. вводиться в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги».


#Волиньгаз

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Волинянам не обов'язково сплачувати «рекомендований платіж» за газ

Волинянам не обов'язково сплачувати «рекомендований платіж» за газ
Враховуючи ситуацію з оплатою комунальних послуг, що склалася через недобросовісні дії ТОВ «ВолиньГаз Збут», питання розглядатимуть на комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.