1. Головна
  2. Новини
  3. За проїзд автодорогою М-19 "Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече" перевантаженою фурою підприємець заплатить великий штраф

За проїзд автодорогою М-19 "Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече" перевантаженою фурою підприємець заплатить великий штраф

Проведений Управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області у ході здійснення перевірки на автомобільній дорозі М-19 "Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече" габаритно-ваговий контроль транспортного засобу - автомобіля "DAF" - засвідчив перевезення вантажу з перевищенням встановлених вагових обмежень. Повідомляє ВолиньРоst з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

За це порушення органом контролю розраховано плату за проїзд в сумі 1025,28 євро, яку суб’єкт господарювання до бюджету добровільно не сплатив.

Відтак, органи прокуратури звернулася до господарського суду Львівської області із позовною заявою, аби стягнути із одного з львівських перевізників понад 33 тисячі гривень плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом. Рішенням господарського суду Львівської області позов прокурора задоволено повністю.
#Укртрансбезпека #ТранспортніПеревезення

Коментарі

Читайте також