Юлія Батенкова-Бауман виборола чергову медаль на чемпіонаті світу з зимових видів спорту

Юлія Батенкова-Бауман виборола «бронзову» медаль на чемпіонаті світу з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, який триває у канадському місті Прінс-Джордж.

Цього разу ковельчанка була третьою у змаганнях з біатлону на дистанції 12,5 км. Кількома днями раніше Юлія отримала «срібну» медаль у цьому ж виді спорту на дистанції 10 км.

Національна паралімпійська збірна команда вже п'ятий день поспіль утримує першу позицію серед 17 країн-учасниць! У загальному доробку команди - 36 медалей, серед яких 8 золотих, 14 срібних та 14 бронзових.
На фото - українські вболівальники у Канаді

Вчора, 21 лютого, у команди був рекордний за медальним результатом день - аж 9 високих нагород у біатлоні (індивідуальна гонка), серед яких 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові, а також, вже другий за цей чемпіонат - український подіум!

Направду справжньою окрасою цього чемпіонату вчора стала трійця наших красунь-спортсменок у складі: Ляшенко Людмила (золото), Кононова Олександра (срібло) та Батенкова-Бауман Юлія (бронза).

#ЮліяБатенковаБауман #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Свою чергову нагороду вона традиційно присвятила донечці Златі. «Було дуже нелегко боротися з однією рукою! Але я неймовірно задоволена саме цій медалі», - каже спортсменка.