На майстер-клас з олійного живопису у Ковелі до професійних художниць завітало десятеро початківців ФОТО

Ковельська арт-студія «СвітОк» уже не вперше проводить майстер-класи з олійного живопису серед тих, хто бажає створити картину власноруч. Цього разу до творчої майстерні художниць Оксани Цюп'яшук та Світлани Солодун завітало десятеро початківців. Серед них є постійні учасники, а є й такі, що беруть уроки малювання вперше. Про успіхи художників-аматорів та професійність наставників можуть свідчити чудові роботи.

Враженнями від майстер-класу поділилась одна з учасниць - Олена Грицюк: "Я просто закохалася в олійний живопис!!! Дякую чарівним художницям за організацію майстер-класу. А малювати в галереї мистецтв культурно-просвітницького центру, проникнувшись атмосферою творчості, просто чудово!!! Я ніколи не малювала олійними фарбами, тільки акварель чи гуаш. І давно було бажання спробувати. Це так неймовірно!!! Коли на палітрі декілька крапель фарби різних кольорів, при змішуванні яких кучерявиться білими хмарками небо, грається хвильками синьоке море, розсипається золотий пісочок, і тут... Румянощоке дівча... релаксує..., а грайливий вітерець розвіває кучеряве волосся... Ух... Люблю картини Гапчинської, вони окриляють, недарма це дівча - ангелик!! Це був чудовий час натхнення!," - пише Олена Грицюк на своїй сторінці у Фейсбук.

"Як же нам, викладачам, приємно спостерігати творчий ріст своїх студентів: якими ж сміливішими та колоритнішими з кожним наступним кроком стають їхні роботи! А ще приємніше, що наша творча когорта поповнюється новими цікавими та талановитими особистостями. А про атмосферу в цьому жіночо-богемному товаристві годі й говорити - день пролетів, як одна мить. І хоч всі такі різні за віком, професіями та захопленнями, всіх об'єднало мистецтво!!! Дякуємо вам, любі наші фанаточки, що своєю активністю і оригінальністю даруєте нам крила та надихаєте до нових пошуків та вершин!,"- каже Оксана Цюп'яшук.

Бажаючих потрапити на майстер-класи до викладачів арт-студія «СвітОк» є чимало. Тож художниці вирішили продовжити уроки з олійного живопису. Черговий «Весняний настрій» (саме таку назву носить майстер-клас) відбудеться у березні:

1-го березня о 17.00
3-го березня - о 12.00

Крім того, якщо ви хочете зробити подарунок коханій людині, сестрі, мамі чи бабусі на 8 березня, можете придбати сертифікат на участь у майстер-класі. Або ж є ще один варіант - прийти самому та намалювати картину у подарунок власноруч. Традиційно зустріч відбудеться в культурно-просвітницькому центрі (м.Ковель, вул. Незалежності, 89).

Пропонуємо вашій увазі роботи учасників минулого майстер-класу, який відбувся 17 лютого.#СвітОк

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельська арт-студія «СвітОк» запрошує на черговий майстер-клас з олійного живопису «Весняний настрій»

Ковельська арт-студія «СвітОк» запрошує на черговий майстер-клас з олійного живопису «Весняний настрій»
Захід заплановано на 17 лютого в культурно-просвітницькому центрі. Як потрапити на майстер-клас до професійних художників та створити весняну картину власноруч - читайте далі.

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО

У Верховній Раді відкрили виставку робіт дітей з Луганщини, яких навчали малярству ковельські художниці ФОТО ВІДЕО
За сприяння Степана Івахіва в рамках благодійного проекту “Дитинство без сліз” учні з прифронтових міст пройшли арт-реабілітацію на Шацьких озерах та відвідали Ковель.