З нагоди 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки у Ковелі до підніжжя пам’ятника поетесі поклали квіти

Сьогодні з нагоди 148-ї річниці від дня народження славної доньки України – поетеси, драматурга та громадської діячки Лесі Українки представники міської влади, громадськість поклали квіти до підніжжя її пам’ятника. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Леся належить до найяскравішої плеяди українських літераторів, чия творчість і сьогодні звучить актуально. Її незламна віра в краще майбутнє досі надихає українців, спонукає боротись за краще життя для свого народу. У Ковелі її ім’я носить спеціалізована школа №3, на її честь названо бульвар у центрі міста, чимало назв вулиць пов’язані з родиною Косачів. Віднедавна присвоєно ім’я матері Лесі - Олени Пчілки міській гімназії.
Начальник відділу культури Вікторія Савлук подякувала усім, що прийшли вшанувати пам’ять великої Українки. Вона зауважила, що у місті відбулось чимало заходів, присвячених пам’яті поетеси. Зокрема, вчора Ковель приймав учасників огляду — конкурсу народно-інструментальної музики “Калинова сопілка”.
Вікторія Анатоліївна запросила усіх присутніх на тематичний вечір до дня народження Лесі Українки «Ти в безсмертну зросла Українку і пішла у безсмертя століть», що відбудеться сьогодні о 14 годині у Палаці учнівської молоді.

#ЛесяУкраїнка

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Колодяжному відремонтують музей Лесі Українки

У Колодяжному відремонтують музей Лесі Українки
Першочергове завдання – це реконструкція «лесиних» будиночків та ремонт приміщення музею. 25 лютого 2021 року на державному рівні відзначатимуть 150-річчя від дня народження видатної письменниці.

На Ковельщині відбувся міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Лісова пісня»

На Ковельщині відбувся міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Лісова пісня»
Участь у ньому взяли десятки літераторів, письменників з різних регіонів України та гості з Білорусі, Болгарії та Польщі, представники влади та фольклорних колективів.