1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин Владислав Дудар став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед юніорів

З 18 по 24 лютого в Харкові проходив чемпіонат України з боксу серед юніорів. Його учасниками були майже три сотні спортсменів з 24-х областей України. Волинь представляли п'ятеро боксерів у різних вагових категоріях. Проте, лише ковельчанину вдалося здобути нагороду.

Вихованець Ковельського боксерського клубу «Панчер» Владислав Дудар у ваговій категорії 70 кг виборов «бронзову» нагороду. Готував юнака до змагань - тренер-викладач Микола Потапюк.

За результатами змагань абсолютну першість у медальному заліку посіла збірна команда Харківської області, яку представляло 28 спортсменів. В їх активі 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.