1 березня відомий на Волині краєзнавець та письменник Дмитро Корнелюк презентує свою нову книгу

Відомий на Волині педагог, релігієзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, громадсько-політичний діяч, письменник, ініціатор запровадження уроків духовної освіти в школах Волині Дмитро Корнелюк презентує свою нову книгу «Вогонь дерзання». Вона присвячується відродженню Єдиної Помісної Православної Церкви України.

У літературному доробку Дмитра Корнелюка уже з десяток книжок. Їх читають у Польщі, США, Канаді, Франції. Багатьом добре знайомі його високодуховні праці - «Релігія і нове мислення», «Основи християнської етики», «Уроки християнської моралі», «Духовне небо Волині», «Наша віра, наша правда», «Сівачі слова Божого Волині» та ін.

«Головне наше завдання – українізувати суспільство через звернення до національних традицій та християнських цінностей нашого люду. Бо інакше ми не матимемо не тільки власної Незалежної від Москви церкви, а й власної Самостійної держави», - переконаний автор.

Літературно-мистецький захід відбудеться 1 березня о 12.00 в народному домі "Просвіта". Звучатимуть й українські пісні у виконанні аматорів сцени міста Ковеля та Ковельського району.


#Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі відбудеться обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»

У Ковелі відбудеться обласний огляд-конкурс народно-інструментальної музики «Калинова сопілка»
У ньому візьмуть участь народні аматорські оркестри, інструментальні ансамблі, троїсті музики, кращі колективи та солісти районних, міських, сільських клубних закладів, мистецьких шкіл та установ освіти Волині.

У Ковелі відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

У Ковелі відзначили День Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави. До підніжжя пам’ятника борцям за волю України поклали квіти.