1. Головна
  2. Новини
  3. Найменші школярики читали поезію Лесі Українки й Тараса Шевченка та організували флешмоб

Найменші школярики читали поезію Лесі Українки й Тараса Шевченка та організували флешмоб

У закладі загальної середньої освіти №9 міста Ковеля Тиждень початкових класів цьогоріч приурочили річницям від Дня народження Лесі Українки та Тараса Шевченка, а також Міжнародному дню рідної мови. Про це пишуть педагоги на сторінці навчального закладу у Фейсбук.

В.Сухомлинський писав: «Не забуваймо, що в школі дитина не лише навчається, в школі вона живе». У ЗЗСО №9 м.Ковеля про це пам’ятають завжди. Веселим і жвавим був початок Тижня для найменших школяриків. Флешмоб «Україна – це ми!» згуртував дітей початкової ланки, покращив їхній настрій.

Виставка дитячих малюнків «Шевченко і Леся у моєму серці» виявила художній талант та естетичний смак дітей.

Чи не найбільше запам’яталась учням «Подорож до Лесі». Екскурсія у садибу, де жила велика поетеса, залишила незабутній слід у дитячих серцях.

Інтелектуальний конкурс «Розумники і розумниці» (3-4 класи) ще раз довів, що учні закладу знають і шанують рідну мову.

Підсумком Тижня початкових класів став конкурс читців поезії Лесі Українки та Тараса Шевченка. Учні доторкнулись душею до відомих творів славетних поетів, об’єднались в одну читацьку шкільну родину.


#Освіта #ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також

Ковельська молодь побувала в місті Бжозув (Польща), де взяла участь в освітньому проекті програми «Еразмус+»

Ковельська молодь побувала в місті Бжозув (Польща), де взяла участь в освітньому проекті програми «Еразмус+»
Побували на інтеграційних зустрічах, екскурсіях, творчих вечорах, відвідали культурні заклади та культові споруди, благодійні акції. Займалися танцями, музикою, фото та відеозйомкою.