У Ковелі побували дитячі письменники, твори яких вже давно підкорили серця найменших читачів

В рамках літературного туру "ЛітФонтан" у Ковелі побували популярні дитячі письменники - Іван Андрусяк та Олег Чаклун. Організатором ЛітФонтан-туру є поет, літературознавець, видавець Микола Мартинюк. Про зустрічі з юними читачами у різних містах Волині автори пишуть на своїх сторінках у соцмережах та діляться світлинами.

Цікаве спілкування читацької аудиторії з письменниками відбулося у Ковельській центральній районній бібілотеці.

Юні читачі із захопленням слухали авторів та їх цікаві історії, залюбки спілкувалися з письменником і головним редактором видавництва «Фонтан казок», лауреатом Премії імені Лесі Українки Іваном Андрусяком і таємничим сучасним українським дитячим письменником Олегом Чаклуном. Гості Ковеля представили новинки книг. Серед них - науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» та повість Івана Андрусяка «Двадцять вісім днів із життя Бурундука».

На завершення зустрічі всі охочі мали можливість придбати книжки, взяти авторгаф та сфотогравуватися з улюбленими письменниками на добру згадку.

Довідково:

Іван Андрусяк – поет, дитячий письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок». Один з найулюбленіших письменників сучасних дітей. Чимало його творів входять до нової шкільної програми – «Стефа і Чакалка», «Третій сніг», «Лякація», «Усе солодший сад. Чупакабра та інші зайчики». Відзначений багатьма преміями. Зокрема, за поетичну книжку «Лякація» Іван Андрусяк отримав відзнаку «Дитячий поет року» від Простору української дитячої книги «БараБука», а ще переміг у книжковому рейтингу «ЛітАкцент року» в номінації «Поезія і проза для дітей». І зовсім нещодавно став лауреатом премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки у номінацї «Літературні твори для дітей та юнацтва» за книжки «Третій сніг» і «Зайчикова книжечка».

Олег Чаклун – письменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей. Мікробот, роботи Веселки, принцеса Синтія – герої, пригодами яких зачитуються, і не лише діти, а й дорослі! Науково-фантастична повість Олега Чаклуна «Піраміда Синтії» потрапила у фінал премії «Книга року BBC-2017», а «Монстри, що живуть у шафах» - до довгого списку цієї ж премії у 2018 році.#Бібліотека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Що читають ковельчани? ФОТО

Що читають ковельчани? ФОТО
Про літературні смаки читачів Ковельської центральної районної бібліотеки розповідають бібліотекарі Світлана Цюра та Зіновія Котюк.