Камерний оркестр «Квінта» відзначив 15-річчя творчої діяльності

Вже 15 років тішить мистецтвом глядачів камерний оркестр “Квінта”. Торік колективу було присвоєно звання народного. Десятки концертів у Ковелі та області, для учасників АТО, виступи за кордоном, благодійні мистецькі заходи. Оркестр став одним із символів нашого міста, його візитівкою.

Відзначили ювілей концертом у рідній школі мистецтв. Про урочисті заходи з нагоди свята пише офіційний сайт Ковельської міської ради. На сцені викладачі та учні і незмінний керівник “Квінти” Тетяна Корнєва. Саме вона створила цей чудовий колектив, багатьох його учасників вчила грі на скрипці Все життя вона присвятила музиці і своїм талантом, баченням прекрасного ділиться зі своїми оркестрантами.

“Квінта” неодноразово була учасником різноманітних конкурсів, фестивалів. І свідченням високого рівня виконавської майстерності є відгук від організаторів творчих змагань, що проходили у Трускавці. У листі йдеться: «Квінта» - це віддані улюбленій справі педагоги, котрим небайдуже майбутнє їх учнів, духовне здоров’я нації та суспільства. Колектив продемонстрував передовий професійний досвід Ковельської школи мистецтв та високий рівень організації культурного виховання дітей. Оргкомітет фестивалю висловлює щиру подяку міській владі за підтримку колективу та безпосередньо музикантам».

Безліч теплих слів на адресу камерного оркестру прозвучало і під час святкового концерту. Заступник міського голови Ігор Прокопів зауважив: “Щиро дякую за Вашу працю. Ковельчани вас люблять, шанують. Ваші виступи є окрасою багатьох концертів, а коли “Квінта” на сценічних майданчиках України та за кордоном представляє Ковель, це тільки додає позитивного іміджу нашому місту”.

Ігор Ярославович вручив Подяки міського голови учасникам колективу, а його керівника Тетяну Корнєву відзначено Почесною грамотою управління культури облдержадміністрації.

Чимало компліментів для “Квінти” знайшлося і в начальника відділу культури Вікторії Савлук: «Я горда, що у нашому місті є такий колектив, який примножує високе камерне мистецтво, популяризує класичну музику, зачаровує нею. Це надзвичайно велика титанічна праця заставити колектив звучати. А музика у вашому виконанні — це прекрасні емоції, відчутя, це позитив і хороший настрій”.

Вікторія Анатоліївна передала для потреб музикантів смички, струни і пообіцяла — нові сценічні костюми.

Яскравий виступ “Квінти” не дає глядачеві занудьгувати, адже окрім класичних і спокійних композицій, оркестр виконує енергійні та бадьорі мелодії

Радує, що було представлено багато стилів та творів композиторів різних епох. І прозвучала пісня “Ода Києву” місцевого автора, викладача школи мистецтв Юрія Заворотинського, слова відомого у нашому місті поета Анатолія Семенюка. А виконав твір директор школи мистецтв Андрій Мигуля.

Завершили свято виступом дітей, які лише починають опановувати гру на скрипці. Але незабаром вони стануть віртуозами цієї справи і хтозна, можливо, на наступному ювілеї “Квінти” вони будуть його солістами.#Квінта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Мистецькі колективи Ковеля пройшли переатестацію на підтвердження звання «народний» і «зразковий»

Мистецькі колективи Ковеля пройшли переатестацію на підтвердження звання «народний» і «зразковий»
Усі ансамблі, які виходили на сцену, порадували глядачів та фахівців, засвідчивши свій високий художній і творчий рівень. Які саме ансамблі мають заслужені звання - читайте далі.