47 років тому, 1 березня 1972 року, розпочала свою роботу Ковельська телевізійна станція АРХІВНЕ ВІДЕО

47 років тому, 1 березня 1972 року, розпочала свою роботу Ковельська телевізійна станція. Було збудовано щоглу 240 метрів з інфраструктурними об’єктами. Пройдено шлях від однієї програми ЦТ-1 в чорно-білому зображенні до сучасних цифрових технологій багатоканального T2.

"Наш колектив сьогодні – це частинка великої, цікавої історії розвитку телебачення і радіо в Україні. І особливо цінним є те, що незважаючи на відкрите намагання державних органів зруйнувати державний сектор економіки і Концерн РРТ, зокрема, ми сьогодні його зберегли, - пише директор Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Сергій Семерей на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні на телевізійній вежі розміщено понад сотню антен різного призначення, завдяки яким транслюються FM радіостанції і телевізійні програми, працюють базові станції мереж стільникового зв’язку та Інтернету. 240-метрова телевізійна вежа є найвищою спорудою міста Ковеля.

"Ціную своїх колег-зв’язківців за відданість нашій справі і щиро бажаю міцного здоров'я, миру, родинного затишку!, - зазначає у дописі керівник Волинської філії Концерну РРТ, який очолює підприємство уже дванадцять років.

Програма з архіву ТЦК від 1 березня 2012 року.#КонцернРРТ

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також