«Вокар-Ковель» пробився до півфіналу плей-офф чемпіонату Волині з футзалу

У другому матчі-відповіді ¼ плей-офф Чемпіонату Волині з футзалу на паркеті луцького СК «Арена Спорт» знову зійшлися діючий володар трофею «Вокар-Ковель» та дебютант турніру ФК «Любарт». Повідомляє kovel.tv.

Попередня гра закінчилась із рахунком 4:1 на користь ковельчан. Перший тайм обидві команди почали доволі обережно та намагались контролювати м'яч. Згодом ініціатива перейшла до «Вокару», який створив чимало гольових моментів, один з яких виявився результативним. На 7-ій хвилині Віталій Романчук (10:49) потужним ударом вивів «червоних» уперед. Після голу ситуація на майданчику не змінилась. «Вокар» пресингував суперника, який, в свою чергу відповідав швидкими контратаками, однак голкіпер ковельчан Дмитро Дувакін тримав ворота на замку. На 14-ій хвилині Володимир Хмелярський (21:30) вдало зіграв на добиванні та подвоїв перевагу. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь ковельської команди.

У другій половині зустрічі малюнок гри дещо змінився. «Любарт» потужно преснингував і мав чимало нагод реабілітуватись, однак підопічні Романа Бірука вдало оборонялись та не давали відпочити голкіперу суперників. За три хвилини до фінальної сирени ситуація на майданчику кардинально змінилась, а на вболівальників чекав справжній футзальний «трилер», адже Олександр Шитов (49:21) влучним ударом скоротив відставання в рахунку.

Лучани відчули, що зможуть змінити ситуацію та почали підключати п’ятого польового гравця. І це дало свій результат. В одній із атак рефері зафіксував гру рукою у карній зоні «червоних» і призначив пенальті. Олександр Лисенко (52:42) потужним ударом відновив паритет. За 57 секунд до кінця зустрічі ковельчани запресингували, а Петро Мороз (53:54) таки знайшов шпарину в обороні «Любарта» та поставив переможну крапку в двоматчевому протистоянні — 3:2 на користь ковельської команди.

#Футбол

Він триватиме 2 та 3 березня у комплексній ДЮСШ імені Є. Кондратовича. На переможців та призерів чекають медалі та кубки. Відзнаки отримають і кращі гравці.

Ковельська команда «Наше місто» стала переможцем турніру з міні-футболу

П'ять команд змагалися за кубок переможця серед ветеранів футболу віком 45 років і старших. Серед учасників - дві команди господарів змагань, а також гості з Луцька, Каменя-Каширського та Володимира-Волинського.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.