У Ковелі та районі ще фіксують перевищення епідпорогу захворюваності на ГРВІ

За повімленням ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» вперше в нинішньому році відбувається стабілізація епідемічної ситуації з кору із тенденцією до зниження захворюваності. За останній тиждень в області зареєстровано 110 випадків хвороби проти 119 попереднього тижня (на піку епідемічного ускладнення захворюваність становила 196 осіб за тиждень). Щоденно фіксується від 8 до 20 захворілих.

За попередній тиждень найбільше хворих зафіксовано в м. Луцьку (26 осіб), Луцькому районі (17 осіб), Горохівському (13 осіб), Ковельському, Ківерцівському районах (по 8 осіб), в інших районах – від 7 до 1. У Турійському, Маневицькому, Любешівському районах захворюваність не реєструвалась.

Волинянам нагадують, що область забезпечена достатньою кількістю якісної вакцини КПК (проти кору, паротиту та краснухи) виробництва Бельгії та США. Зробити щеплення вакцинами, закупленими державним коштом, можна в закладах охорони здоров’я, що надають первинну допомогу.

Зменшується кількість хворих на грип та ГРВІ. За даними закладів охорони здоров’я за останній тиждень кількість хворих ГРВІ та грипом в області зменшилась на 5%, зареєстровано 5980 випадків проти 6268 попереднього тижня. Інтенсивний показник захворюваності нижчий епідемічного порогу на 9%. Зафіксовано локальні перевищення епідемічних порогів у Рожищенському районі (на 78%), Ковельському районі (на 36%), Камінь-Каширському районі (на 9%) та незначні перевищення (на 4 – 2%) у Шацькому, Іваничівському, Любомльському та Горохівському районах. Найнижчі показники захворюваності у Любешівському, Локачинському районах та м. Нововолинську.


#Кір #КовельськеМТМО #Освіта #Вакцинація

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі з 11 лютого учні без щеплень від кору не зможуть відвідувати навчальні заклади

У Ковелі з 11 лютого учні без щеплень від кору не зможуть відвідувати навчальні заклади
Загалом у школах міста навчається 1168 нещеплених учнів, що унеможливлює припинення поширення захворювань та стабілізацію епідемічної ситуації. Медичні заклади готові до роботи в посиленому режимі.