У Ковелі затримали крадіїв металу

Учора, 5 березня, ковельські патрульні оперативно розкрили крадіжку, затримавши порушників закону, - повідомляє прес-служба поліції.

Патрульні, отримавши виклик про крадіжку, прибули на місце події за 3 хвилини. Заявниця повідомляла, що з території підприємства, по вулиці Гулака-Артемовського, невідомі особи крадуть металобрухт.

Швидке сповіщення поліції, наявність вільного екіпажу поруч та професійні дії поліції сприяли оперативному затриманню підозрюваних.

Двоє чоловіків, 23 і 25 років, несли мішок з брухтом чорного металу, який, як з’ясували, таємно викрали на підприємстві кілька хвилин тому. Осіб затримали та викликали на місце слідчо-оперативну групу.#ПатрульнаПоліція

Читайте також

Двоє дітей самовільно покинули центр соціальної реабілітації у Ковелі і йшли міжнародною трасою додому за 50 км

Двоє дітей самовільно покинули центр соціальної реабілітації у Ковелі і йшли міжнародною трасою додому за 50 км
Небайдужі люди не залишили дітей у небезпеці та викликали патрульних. Як з'ясувалося, брати сумують за домом, але там мати зловживає алкоголем. Тож вирішується питання про передачу їх батькові.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.