У центрі Ковеля на місці старої хатини планують збудувати двоповерхове офісне приміщення

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації розміщене на офіційному сайті міської ради.

У ньому, зокрема, йдеться:

«З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Олени Пчілки, 1 у місті Ковелі Волинської області».

Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури, функціонального призначення і параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, охоплена детальним планом, має площу 0,0294 га і перебуває у приватній власності для обслуговування адміністративної будівлі (кадастровий номер 0710400000:01:001:0039).

Проектом передбачається будівництво нової двоповерхової адміністративної будівлі на місці існуючої.

Площа забудови проектного об’єкту складатиме 139,0 кв.м, площа мощення – 117,0 кв.м, площа озеленення – 38,0 кв.м.

Схема інженерної підготовки та вертикального планування території суміщена з схемою організації руху транспорту і пішоходів.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури».


#Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Комунальники просять не робити їх заручниками ситуації, викликаної коригуванням тарифів

Комунальники просять не робити їх заручниками ситуації, викликаної коригуванням тарифів
Тому звернулися до місцевих осередків Національного корпусу та ПП "УКРОП", не створювати соціальну напругу у колективах, не підбурювати ковельчан до протестів, а розібратися в ситуації. Бо від цього залежить заробітна плата простих працівників.