10-річний Вова Рубіновський з Ковеля, який хворіє на ДЦП, мріє побувати у дельфінарії

10-річний Вова Рубіновський з Ковеля має складну хворобу - ДЦП диплегічної форми. Завдяки пройденим семи курсам лікування в Міжнародній клініці відновного лікування методом Козявкіна (Львівська обл.), хлопчик уже починає самостійно стояти та робить перші кроки. Нині проходить восьмий курс у клініці м. Трускавець, який є для нього переломним. Завдяки небайдужим людям рідним вдається збирати кошти на лікування.

10-річним Вовою, який є учнем 4-го класу ЗОШ №7, опікується міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Його директор - Інна Третяк, також зверталася до ковельчан з проханням про допомогу.

Мама хлопчика у соцмережі ділиться успіхами сина та дякує за кошти на лікування:

"Дякуємо всім за можливість пройти ще один курс лікування. Не вірте, що люди зараз черстві і байдужі. Вова проходить вже восьмий курс лікування завдяки людям з добрим серцем і Богом у душі. Кожен день лікування він стає сильнішим і здоровшим. Ми дякуємо всім вам і щиро молим Господа про кожного, хто допомагає ближньому і коштом, і молитвою," - пише Руслана Рубіновська.


Лікування триває. Вова робить успіхи, дуже хоче вилікуватись і самостійно ходити. Навіть тестував нові комп'ютерні ігри у клініці, які розробляються для малих пацієнтів. Його мрія - дельфінарій. Такий вид лікування радять і лікарі. Але наразі кошти не дозволяють. Аби допомогти сину здійснити мрію, адже дельфінарій зовсім поруч, мама звернулася до своїх друзів у соцмережі:

"Друзі-фейсбушники! Якщо кожен подарує Вові по 6 грн. він у суботу поїде до дельфінарію. Подаруйте йому свято".

Допомогти хлопчику побувати у дельфінарії може кожен, перерахувавши хоча б кілька гривень на рахунок.

Приватбанк 4149 4978 4562 9940 - Рубіновська Руслана


#Благодійність

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Про 15-річну ковельчанку Валерію Воробей, якій терміново потрібна операція, розповіли на телеканалі ІНТЕР

Про 15-річну ковельчанку Валерію Воробей, якій терміново потрібна операція, розповіли на телеканалі ІНТЕР
Дівчина майже 5 років мужньо бореться з важкою гематологічною недугою - мієлодиспластичним синдромом. Таку хворобу в Україні не лікують. Єдиний шанс на життя це трансплантація за кордоном.

За сприяння Ковельської міської ради вкотре у Ковелі провели арт-терапію для бійців АТО та їх родин

За сприяння Ковельської міської ради вкотре у Ковелі провели арт-терапію для бійців АТО та їх родин
Такий метод реабілітації досить позитивно впливає на емоційний стан учасників. Крім того, вони спілкувалися з психотерапевтом, вчилися відновлювати рівновагу та керувати емоційними станами.