Юні ковельські автомоделісти вперше взяли участь в обласних змаганнях з автомодельного спорту і одразу посіли призове місце

Команда Ковельської міської станції юних техніків вперше брала участь в обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові, кімнатні кордові моделі). Вони проходили на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

22 команди, 99 учасників приїхали у Луцьк, щоб продемонструвати свої доробки. З трасових автомоделей у перегонах змагались між собою 10 команд (59 учасників) з міст та районів Волині.

Вихованці станції юних техніків Олексій Гемонов і Назар Лисиця представили свої вироби в категорії кімнатних кордових автомоделей, де взяли участь 12 команд (40 учасників) в 4 класах моделей ЕЛ-О, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-К, ЕЛ-Іграшка. Члени головної суддівської колегії оцінювали охайність, точність виконання моделей та швидкість.

Олексій Гемонов виборов ІІ місце в класі ЕЛ-АЕРО та ІІІ місце в класі моделей ЕЛ-О. Назар Лисиця був п’ятим в класі моделей ЕЛ-Іграшка і шостим в класі ЕЛ-К.

У загальному підсумку це дало можливість вибороти ІІІ командне місце. Вперше, беручи участь у таких змаганнях, юні автомоделісти лишили позаду всі команди, поступившись лише представникам з обласного центру.

Так, за підсумками змагань, у командному заліку з автомодельного спорту (кімнатні кордові моделі) перемогла команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, друге місце посіли представники Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, третє – Ковельської міської станції юних техніків.

Підготував юних ковельчан до змагань керівник автомодельного гуртка Михалевич Анатолій Іванович.
За результатами змагань переможцям командного та особистого заліків було вручено дипломи управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації відповідних ступенів, кубки та медалі, а керівникам, команди яких посіли І, ІІ, ІІІ місця в командній першості – грамоти за вагомий внесок та креативний підхід до виховання підростаючого покоління, активну діяльність щодо виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей, підготовку команд-переможців обласних відритих змагань з автомодельного спорту.
#Освіта #Дозвілля

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Сторінки життя Лесі Українки ковельські педагоги разом з учнями відтворили на сцені Палацу учнівської молоді

Сторінки життя Лесі Українки ковельські педагоги разом з учнями відтворили на сцені Палацу учнівської молоді
Святкуванням іменин у родині Петра Косача: вдало поєднана літературно-музична композиція із театралізованим дійством вразили глядачів майстерною грою.